اپلیکیشن سفارش آنلاین شوبر

+ خدمات خشکشویی آنلاین در رشت

سوالات متداول

در جهت یکپارچه نمودن امور مربوط به پشتیبانی و پییگیری سفارش ها، ایجاد حساب کاربری توسط شما کاربر گرامی الزامی می باشد

جهت پیگیری سفارش ها خود ار طریق سامانه اتوشویی و خشکشویی آنلاین رشت، شوبِر؛ به بخش “تاریخچه سفارش ها” در وب سایت، اپ آندروید یا آی او اس مراجعه نمایید.

جهت پیگیری سفارش ها خود ار طریق سامانه اتوشویی و خشکشویی آنلاین رشت، شوبِر؛ به بخش “تاریخچه سفارش ها” در وب سایت، اپ آندروید یا آی او اس مراجعه نمایید.

از طریق  ثبت سفارش آنی در اپلیکیشن شوبر دیگه نیازی به انتخاب موارد درخواستی نیست! پس از ثبت سفارش، همکاران ما در شوبر با شما تماس و پس از تایید سفارش و مراجعه جهت دریافت، سفارش را برای شما ثبت می نمایند.

خدمات اتوبخار در طی ۲۴ ساعت و خدمات خشکشویی و شستشو در طی ۴۸ ساعت بر اساس بازه های ساعتی قابل انتخاب توسط کاربر انجام خواهد گرفت.

جهت دریافت لباس ها به صورت عمومی از کیسه های پارچه ای مخصوص شوبر استفاده خواهد شد، در صورتی که علاقه ای به استفاده از کیسه های عمومی ندارید، می توانید لباس ها را در کیسه های مناسب شخصی تحویل همکاران ما در شوبر دهید.

دریافت و تحویل البسه توسط کارشناسان شوبِر در بازه های زمانی ۳ ساعته ۹ الی ۱۲، ۱۲ الی ۱۵، ۱۵ الی ۱۸ و ۱۸ الی ۲۱ انجام خواهد پذیرفت. 

در برخی بازه های زمانی این ساعات قابل تغییر بوده که قبل از ثبت سفارش قابل مشاهده می باشد.

واحدهای خشکشویی انتخاب شده توسط مجموعه شوبِر از نظر کیفی مورد بررسی قرار گرفته و این بررسی به صورت مستمر ادامه خواهد داشت، در صورت بروز مشکل احتمالی ناشی از انجام فرایند، مجموعه شوبِر موارد مطالبه شده را پیگیری و واحد خشکشویی مسئولیت کامل خطای رخ داده شده را بر عهده خواهد داشت. 

پس از تحویل سفارش ها از مجموعه شوبِر به واحدهای خشکشویی گزینش شده؛ کارشناسان مجرب لباس را بررسی نموده و در صورت مشاهده نقص یا مواردی که احتمال بروز آسیب به صورت طبیعی بر اثر شستشو وجود دارد را اعلام  و این موضوع نیز توسط شوبِر از طریق تماس تلفنی به اطلاع شما خواهد رسید تا در صورت رضایت شما، فرایند انجام پذیرد، در غیر این صورت البسه در طی ۲۴ ساعت به کاربر بازگردانده خواهد شد. شایان ذکر است تمام فرایندها توسط کارشناسان مجرب این حوزه انجام می پذیرد.

در امور مربوط به سفارش ها در جهت حفظ یکپارچگی و ثبت مشخص مراحل پیگیری ارتباط فقط ازطریق “ارسال پیام برای واحد پشتیبانی” مقدور می باشد، در صورت تاخیر در دریافت پاسخ بیش از ۶ ساعت نیز خواهشمند است با شماره تلفن ۰۱۳۹۱۰۱۴۰۱۴ تماس حاصل نمایید

کاربران گرامی در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد فرایند ثبت سفارش و موارد عمومی می توانند از طریق تماس با شماره تلفن ۰۱۳۹۱۰۱۴۰۱۴  یا ارسال پیام به واحد پشتیبانی از طریق بخش زیر اقدام نمایند.

۱- نوع البسه، خدمت اتو یا خشکشویی را به سبد درخواستی اضافه نمایید

۲- آدرس محل دریافت و تحویل لباس را مشخص نمایید

دانلود اپلیکیشن شوبر

۳- تاریخ و زمان دریافت و تحویل را تعیین نمایید

۴- مبلغ نهایی را به صورت آنلاین یا پرداخت در محل پس از تحویل لباس با استفاده از دستگاه کارت خوان انتخاب نمایید