سفارش سریع | در صورت آگاهی و رضایت از نرخ خدمات از این گزینه استفاده نمایید.

سفارشت زیاده یا حوصله انتخاب نداری ؟ 

کاربر گرامی، قبل از ثبت سفارش از طریق این گزینه، لطفا قیمت خدمات را در اپلیکیشن بررسی نمایید.

از اونجایی که وقت شما برای شوبر مهمه، با استفاده از این گزینه فقط کافیه درخواست خودتو ( بدون نیاز به انتخاب موارد ) ثبت کنی، همکاران ما در شوبر در صورت نیاز با شما تماس و پس از تایید سفارش و مراجعه جهت دریافت، سفارش را مطابق موارد دریافتی به روزرسانی می نمایند.

در صورتی که نیاز داری سفارشت بدون وقفه ثبت و در روال انجام قرار بگیره بهتره از این گزینه استفاده نکنی چون همون طور که ذکر شد در این حالت شاید نیاز به تماس با شما برای هماهنگی باشه که کمی زمان بر هست !

زمان تحویل لباس ها چه مدت می باشد ؟

خدمات اتوبخار در طی ۲۴ ساعت و خدمات خشکشویی و شستشو در طی ۴۸ ساعت بر اساس بازه های ساعتی قابل انتخاب توسط کاربر انجام خواهد گرفت.

چه تضمینی وجود دارد که به لباس ها آسیب وارد نشود ؟

واحدهای خشکشویی انتخاب شده توسط مجموعه شوبِر از نظر کیفی مورد بررسی قرار گرفته و این بررسی به صورت مستمر ادامه خواهد داشت، در صورت بروز مشکل احتمالی ناشی از انجام فرایند، مجموعه شوبِر موارد مطالبه شده را پیگیری و واحد خشکشویی مسئولیت کامل خطای رخ داده شده را بر عهده خواهد داشت.

پس از تحویل سفارش ها از مجموعه شوبِر به واحدهای خشکشویی گزینش شده؛ کارشناسان مجرب لباس را بررسی نموده و در صورت مشاهده نقص یا مواردی که احتمال بروز آسیب به صورت طبیعی بر اثر شستشو وجود دارد را اعلام  و این موضوع نیز توسط شوبِر از طریق تماس تلفنی به اطلاع شما خواهد رسید تا در صورت رضایت شما، فرایند انجام پذیرد، در غیر این صورت البسه در طی ۲۴ ساعت به کاربر بازگردانده خواهد شد. شایان ذکر است تمام فرایندها توسط کارشناسان مجرب این حوزه انجام می پذیرد.

 

.photo of clothes are used from zappos.com and 6pm.com

توضیحات

خدمات خشکشویی و قالیشویی رشت

سفارشت زیاده ؟ دیگه حتی نیازی به انتخاب موارد درخواستی نیست!

 

  • کاربر گرامی، قبل از ثبت سفارش از طریق این گزینه، لطفا قیمت خدمات را در اپلیکیشن بررسی نمایید.

 

  • از اونجایی که وقت شما برای شوبر مهمه، با استفاده از این گزینه فقط کافیه درخواست خودتو ( بدون نیاز به انتخاب موارد ) ثبت کنی، همکاران ما در شوبر ددر صورت نیاز با شما تماس و پس از تایید سفارش و مراجعه جهت دریافت، سفارش را مطابق موارد دریافتی به روزرسانی می نمایند.

 

  • در صورتی که نیاز داری سفارشت بدون وقفه ثبت و در روال انجام قرار بگیره بهتره از این گزینه استفاده نکنی چون همون طور که ذکر شد در این حالت شاید نیاز به تماس با شما برای هماهنگی باشه که کمی زمان بر هست !

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.