اتوبخار کاپشن ساده

تومان۸,۰۰۰

 

زمان تحویل لباس ها چه مدت می باشد ؟

خدمات اتوبخار در طی ۲۴ ساعت و خدمات خشکشویی و شستشو در طی ۴۸ ساعت بر اساس بازه های ساعتی قابل انتخاب توسط کاربر انجام خواهد گرفت.

چه تضمینی وجود دارد که به لباس ها آسیب وارد نشود ؟

واحدهای خشکشویی انتخاب شده توسط مجموعه شوبِر از نظر کیفی مورد بررسی قرار گرفته و این بررسی به صورت مستمر ادامه خواهد داشت، در صورت بروز مشکل احتمالی ناشی از انجام فرایند، مجموعه شوبِر موارد مطالبه شده را پیگیری و واحد خشکشویی مسئولیت کامل خطای رخ داده شده را بر عهده خواهد داشت.

پس از تحویل سفارش ها از مجموعه شوبِر به واحدهای خشکشویی گزینش شده؛ کارشناسان مجرب لباس را بررسی نموده و در صورت مشاهده نقص یا مواردی که احتمال بروز آسیب به صورت طبیعی بر اثر شستشو وجود دارد را اعلام  و این موضوع نیز توسط شوبِر از طریق تماس تلفنی به اطلاع شما خواهد رسید تا در صورت رضایت شما، فرایند انجام پذیرد، در غیر این صورت البسه در طی ۲۴ ساعت به کاربر بازگردانده خواهد شد. شایان ذکر است تمام فرایندها توسط کارشناسان مجرب این حوزه انجام می پذیرد.

 

.photo of clothes are used from zappos.com and 6pm.com

توضیحات

اتوشویی و خشکشویی آنلاین رشت

اپلیکیشن آندروید، آی او اس و وب سایت خشکشویی آنلاین رشت شوبر ارائه دهنده کلیه خدمات اتوبخار کاپشن مردانه رشت، با مزیت هایی همراه است از جمله راحتی و سهولت در گرفتن خدمات خشکشویی ،کاهش هزینه های شما و محافظت از البسه با استفاده از مواد شوینده درجه یک و کارشناسان مجرب که کلیه این خدمات به صورت آنلاین به شما عزیزان ارائه خواهد شد.

برای استفاده از خدمات خشکشویی آنلاین شوبر کافی است تا به اپلیکیشن (آندروید یا آی او اس) و یا وبسایت مراجعه نمایید و سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نموده تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن به محل تعیین شده توسط شما مراجعه نمایند لباسها را گرفته و پس از انجام مراحل خشکشویی دوباره در محلی که شما تعیین نموده اید لباسها را همراه با یک کاور محافظ تحویل دهند.

 

درباره اپلیکیشن خدمات خشکشویی آنلاین شوبر

 

مجموعه شوبر با هدف تسهیل خدمات خشکشویی و اتو در بستر آنلاین برای شهروندان شهر باران، رشت شروع به کار نمود. شما می توانید به آسانی از طریق وبسایت، اپلیکیشن آندروید یا آی او اس تعداد، نوع لباس و نوع خدمات خشکشویی را انتخاب کنید.

هدف شوبر در این راستا نه تنها آسایش کاربران، بلکه آرامش آن ها در داشتن تجربه ای بدون دغدغه در استفاده از خدمات آنلاین می باشد، امید است با توکل بر خدا و همراهی شما عزیزان، بتوانیم خدمات خود را روز به روز در جهت جلب رضایت شما بهبود دهیم.

 

خدمات آنلاین اتوبخار کاپشن مردانه رشت

 

از مزیت های سامانه شوبِر انتخاب زمان و تاریخ دریافت و تحویل توسط کاربر می باشد ، پس از ثبت سفارش، کارشناسان شوبِر البسه را از شما دریافت و پس از انجام خدمات انتخاب شده نزد واحدهای خشکشویی دارای مجوز، در محلی که شما تعیین می نمایید تحویل خواهند داد.

ارمغان خشکشویی آنلاین شوبِر انتخاب روشی است که با رعایت اصل امانت داری، انتخاب روش متناسب با جنس البسه، زمانبندی مناسب در دریافت و تحویل آن، آرامش را به شما کاربر گرامی هدیه می دهد.

photo of clothes are used from zappos.com and 6pm.com

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.