محدودسازی ارائه خدمات

رعایت صحیح اصول بهداشتی جهت پیشگیری از ویروس کرونا

به روزرسانی 2 :

به عرض می رساند، پیرو تلاش ها و پیگیری های انجام شده، از ابتدای تابستان 99 با انجام تغییرات و بروزرسانی سامانه شوبر، روند جدید انجام خدمات با امکان مدیریت سفارش ها به صورت مستقل برای واحد/واحدهای همکار با این مجموعه در ایپلیکیشن شوبر انجام پذیرفت.

با توجه به فرایند جدید و به این دلیل که تمام مراحل ارائه خدمات از این پس از جمله : دریافت، انجام و تحویل به صورت کامل توسط واحد/واحدهای همکار انجام می پذیرد، به دلیل ضعف ناامید کننده دستگاه های مسئول و ناظر بر صنوف در امر نظارت، امکان الزام واحدهای همکار به رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی مدنظر این مجموعه در جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا صرفا در قالب قرارداد جدید و با تعهدهای به روز شده متناسب با این مقطع امکان پذیر بود.

 • استفاده تمام کارکنان از ماسک
 • شستشو یا ضدعفونی صحیح دست ها قبل از شروع به کار و پس از تماس با لباس های شسته نشده ( به خصوص در مورد سفارش هایی که فقط اتوبخار می باشند )
 •  استفاده از دستکش ( در مواردی که امکان استفاده از دستکش وجود ندارد حتما شستشو و ضدعفونی دست ها به طور منظم انجام شود )
 • تفکیک انجام بخش اتوبخار سفارش های خشکشویی و سفارش های صرفا اتوبخار و ضدعفونی سطوح میز کار و لوازم ( به دلیل شسته نبودن سفارش های صرفا اتوبخار )
 • استفاده از دستکش و ماسک در هنگام دریافت و تحویل سفارش ها توسط نماینده ی دریافت و تحویل 
 •  ضدعفونی وسیله نقلیه که دریافت و تحویل سفارش ها با آن انجام می شود قبل از هر بار تحویل سفارش

با بررسی های میدانی و مذاکرات انجام شده تا مهر 99 برای اخذ تضمین کافی بر رعایت کامل دستورالعمل های مد نظر اپلیکیشن شوبر که ضامن حفظ سلامت تمام افراد دخیل از جمله کادر اجرایی و کاربران ( مشتریان ) سامانه شوبر بود؛ متاسفانه نتیجه و توافق مد نظر حاصل نگردید.

در همین راستا به منظور پایبندی به مسئولیت اجتماعی و عدم همراهی با رویه های غلط جامعه ( در حال حاضر، واحدهای مذکور در حال خدمات دهی بوده و عموم مردم نیز از خدمات آن ها استفاده می نمایند ! )، راه حل دیگری جز توقف خدمات تا اطلاع بعدی برای مدت بیشتر ( هر چند که این تصمیم در تضاد کامل با برنامه و منافع اقتصادی این مجموعه بوده و نهایتا می تواند باعث تعطیلی کامل کسب و کارهای نوپایی چون شوبر شود ) در دسترس نبود، امید است با همراهی بیشتر شهروندان در رعایت دستورالعمل های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک و عدم خرید از واحدهای صنفی ناقض دستورالعمل ها از یک سو و از سوی دیگر انسجام بیشتر، تصمیم های قاطع به دور از مصلحت انگاری ها و بهبود وضعیت مبهم نظارت در تمام زمینه ها توسط دستگاه های اجرایی در آینده ای نزدیک امکان از سر گیری خدمات برای این مجموعه فراهم گردد.

آبان 99

به روزرسانی 1 :

به عرض می رساند با توجه به شرایط فعلی و اینکه برخلاف سایر خدمات آنلاین، خدمات خشکشویی آنلاین شامل مرحله دریافت ( علاوه بر تحویل ) از مشتریان مختلف و عدم امکان پایش و تشخیص می باشد، در جهت ایفای مسئولیت اجتماعی و رعایت موارد پیشگیری بر طبق تصمیم گرفته شده تا اطلاع بعدی خدمات دهی اپلیکیشن شوبر متوقف شده است.‌‌

اعمال شده از تاریخ 6 اسفند 98

پیشاپیش ضمن عذرخواهی از کاربران عزیز، خواهشمند است ضمن رعایت موارد پیشگیری اعلامی از جمله:

پوشاندن بینی و دهان با دستمال کاغذی هنگام عطسه، سرفه و … ( در صورت نداشتن دستمال به داخل آرنج عطسه نمایید و به هیچ وجه در داخل دستان سرفه یا عطسه نکنید )

شستشوی منظم حداقل 20 ثانیه و به طور کامل مطابق با توصیه های رسمی اعلامی از مراجع ذی صلاح

پرهیز از دست دادن و روبوسی به طور کامل

پوشاندن بینی و دهان با ماسک در صورت مشاهده علائم سرماخورگی و مراجعه به پزشک

( هم چنین در لینک زیر مربوط به سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران می توانید اطلاعات کامل تری را کسب نمایید. )

http://irimc.bozorgraah.com/course/corona-virus-public-edu

در صورت مشاهده علائم سرماخوردگی در خود یا محل زندگی، جهت رعایت حال دیگر کاربران از ثبت سفارش تا بهبودی کامل خودداری نمایید.

در زمینه ارائه ی خدمات اپلیکیشن شوبِر نیز طبق تصمیم گرفته شده، روزهای سرویس دهی تا اطلاع ثانوی به سه روز : شنبه ، دوشنبه و چهارشنبه محدود شده است.

 • با توجه به این محدودسازی، نتیجتا تحویل همه ی خدمات شامل اتوبخار و خشکشویی به حداقل 48 ساعت تغییر می نماید و تحویل فوری از دسترس خارج می شود.
 • در مورد ساعات کاری قابل انتخاب توسط کاربر برای دریافت و تحویل نیز امکان تغییر وجود دارد.
 • پرداخت مبلغ سفارش نیز فقط به صورت آنلاین امکان از طریق اپلیکیشن و وب سایت امکان پذیر می باشد و پرداخت نقدی تا اطلاع ثانوی غیر فعال می باشد.
محدودسازی ساعات سرویس دهی اپلیکیشن شوبر - کرونا ویروس در رشت
محدودسازی ساعات سرویس دهی اپلیکیشن شوبر – کرونا ویروس در رشت

در پایان، ضمن آروزی سلامتی و رسیدن به وضعیت پایدار زیستی در تمام کشورهای جهان:

خوب هست، اول یک نفس عمیق بکشیم و بدونیم که ترس از کرونا از خود کرونا کشنده تر هست، اصول بهداشتی رو درست رعایت کنیم، به شایعات توجه نکنیم، اخبار رسمی رو دنبال کنیم، ان شاء الله از این مرحله به سلامتی عبور می کنیم …

امکان تغییر نیز در وضعیت اعلامی نیز وجود دارد “


به نقل از وب سایت سازمان نظام پزشکی کلانشهر رشت


در صورت تمایل می توانید با ثبت مشخصات خود در این دوره ( توقف خدمات دهی ) کد تخفیف 10 هزار تومانی ( برای سفارش های بالای 40 هزار تومان – اعتبار: 30 روز پس از ارسال کد تخفیف ) را دریافت و در سفارش های آتی خود استفاده نمایید.

  دانلود اپلیکیشن شوبر از اناردونی
  دانلود اپلیکیشن شوبر از کافه بازار
  اپلیکیشن درخواست آنلاین خدمات رشت