حضور اپلیکیشن شوبر| +خشکشویی آنلاین رشت به همراه دیگر استارتاپ ها در استانداری گیلان

اپلیکیشن شوبر خشکشویی آنلاین رشت در جلسه استانداری گیلان

به دعوت استانداری گیلان و هماهنگی پارک علم وفناوری گیلان، جلسه ای با حضور استارتاپ های فعال استان گیلان از جمله: جاجیگا، نارنج، واجارو و اپلیکیشن شوبر | + خشکشویی آنلاین رشت در استانداری گیلان تشکیل گردید.

در حال حاضر، اپلیکیشن شوبر ارائه کننده خدمات اتوبخار و خشکشویی در شهرستان رشت بوده که همشهریان رشتی به آسانی بدون تلف شدن وقت و پرداخت هزینه اضافی می توانند خدمات خشکشویی را از طریق اپلیکیشن، وب سایت و تلفن، با قابلیت تعیین دقیق زمان دریافت و تحویل ثبت نمایند. سفیران شوبر پس از دریافت البسه و تکمیل خدمات درخواستی، البسه را آماده و اتوکشیده، درب منزل تحویل شما خواهند داد.

اپلیکیشن شوبر سامانه ی درخواست آنلاین خدمات رشت

جهت آشنایی بیشتر نیز می توانید به صفحه درباره ی شوبر و پرسش های متداول مراجعه نمایید.

گزارش پایگاه اینترنتی استانداری گیلان از جلسه برگزارشده با استارتاپ های گیلانی

معاون توسعه مدیریت ومنابع استانداری گیلان گفت: خلق اندیشه، کارآفرینی، رشد صنعت گردشگری، کسب وکارهای متنوع جدید، فناوری‌های نوآورانه و ظهور اقتصاد جدید مبتنی بر آن، نقطه عطفی در عرصه اقتصاد است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان، کمیته تخصصی کاهش موانع کسب و کار مجازی گیلان با حضور فعالان حوزه کسب و کارهای نو (استارت‌آپ) استان به ریاست معاون توسعه مدیریت ومنابع استانداری تشکیل شد.

در این جلسه کیمیا تنهایی اظهار داشت: سرمایه‌ انسانی خلاق و نوآور از اساسی‌ترین زیرساخت‌های اقتصاد دانش ‌بنیان و کارآفرین کشور محسوب می شود.

وی افزود: در سایه‌ی توجه به استارت‌آپ های نوپا و بهره‌گیری از تجارب دیگر جوامع در چارچوب منافع ملی، می‌تواند رشد اقتصاد را فراهم آورد.

حضور اپ شوبر خشکشویی آنلاین رشت در جلسه استانداری گیلان
حضور اپ شوبر خشکشویی آنلاین رشت در جلسه استانداری گیلان

معاون توسعه مدیریت ومنابع استانداری با اشاره به نقش بی‌بدیل استارت‌‌آپ‌ها در رشد و توسعه جوامع در دنیای کنونی و لزوم بهره گیری از نقطه نظرات فعالان حوزه کسب و کار نوپا در رونق و توسعه استان افزود:

خلق اندیشه، کارآفرینی، رشد صنعت گردشگری، کسب وکارهای متنوع جدید، فناوری‌های نوآورانه و ظهور اقتصاد جدید مبتنی بر آن، نقطه عطفی در عرصه اقتصاد به شمار می رود .

تنهایی به عدم آشنایی برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی با فعالیت های استارتاپی را از موانع اصلی بر سر راه این نوع از فعالیت‌ها خواند و اظهار داشت: باید در حوزه آموزش عمومی مباحث پایه‌ی استارت‌آپ اقدامات موثری صورت گیرد.

حضور بنیان گذار اپلیکیشن شوبر استارتاپ رشت در استانداری گیلان
حضور بنیان گذار اپلیکیشن شوبر استارتاپ رشت در استانداری گیلان
حضور اپلیکیشن های گیلانی نارنج جاجیگا واجارو شوبر در جلسه استانداری گیلان
حضور اپلیکیشن های گیلانی نارنج جاجیگا واجارو شوبر در جلسه استانداری گیلان

در این جلسه فعالان حوزه کسب و کارهای نوپا نیز به بیان مشکلات، موانع و دغدغه‌های خود پرداختند و خواستار حمایت و رفع موانع از سوی دستگاه‌های اجرایی استان شدند.

در صورت داشتن هر گونه سوال می توانید با شماره تلفن ۰۱۳۹۱۰۱۴۰۱۴ واحد امور مشترکین شوبر تماس حاصل نمایید.

هم چنین می توانید با دنبال کردن شوبر در اینستاگرام و آپارات از آخرین تخفیف ها و اخبار خشکشویی آنلاین شوبر مطلع شوید.