لوگو اپلیکیشن شوبر رشت

خشکشویی آنلاین رشت

سرویس سفارش آنلاین شوبِر

+ اپلیکیشن خدمات خشکشویی آنلاین رشت

خدمات خشکشویی شوبر در چه مدت زمانی انجام می شود ؟

شوبر، سامانه سفارش آنلاین در حوزه خدمات شسشتو از جمله خدمات اتوبخار و خشکشویی می باشد. ما در تلاشیم که به همشهریان خود در شهر رشت خدمات متفاوت ارائه نماییم تا همگام با سایر کلانشهر ها، رشتوندان در آسایش و به راحتی البسه و منسوجات خود را در مکان و زمانی که تعیین می نمایند تحویل و پس از انجام فرآیند درخواستی را آماده درب منزل دریافت نمایند.

کلیه سفارشات خشکشویی حداکثر در 48 ساعت و خدمات اتوبخار در 24 ساعت تحویل شما می گردد. هم چنین گزینه ی ” تحویل 24 ساعته خدمات خشکشویی البسه ” بدون هزینه ی اضافی ( تا پایان بهمن 98 ) نیز قابل انتخاب می باشد. ( در این حالت می بایست ثبت سفارش تا قبل از ساعت 24 روز قبل انجام شود ) 

به منظور ساماندهی در اجرای سفارشات و تحویل به موقع، کارشناسان ما بازه های زمانی 3 ساعته را در نظر گرفته اند که درحال حاضر در ساعات 9 الی 12 و 15الی 18 و 18 الی21 می باشد.

مدت زمان تحویل لباس در اپلیکیشن خشکشویی آنلاین شوبر در رشت

زمانبندی مناسب انجام سفارش ها در اپ شوبر

هم چنین به منظور رعایت زمانبندی مناسب سفارش های شوبر، جهت ثبت سفارش خدمات برای مثال خشکشویی کت و شلوار مردانه نیاز است، یک ساعت قبل از بازه زمانی مورد نظر خود از طریق اپلیکیشن آندروید یا آی او اس و یا از طریق وب سایت اقدام فرمایید.

به طور مثال اگر بخواهید در بازه زمانی 9 الی 12 البسه خود را تحویل شوبر دهید باید تا قبل از ساعت 8 سفارش خود را ثبت نمایید، در غیر اینصورت بازه 9الی 12 برای شما به نمایش در نخواهد آمد. ( دلیل این امر ساماندهی سفارش ها جهت اعزام واحد دریافت و تحویل می باشد )

بازه های زمانی قابل انتخاب، ممکن است تغییر نماید که در این صورت اطلاع رسانی و در اپلیکیشن و وبسایت قابل رویت است.

 

 

سوالی دارید ؟ از سرویس سفارش آنلاین شوبر بپرسید …

در صورتی که شکایتی یا سوالی در مورد شیوه های سفارش در شوبر، نحوه تسویه حساب و بازه زمانی تحویل دادن و گرفتن البسه و …. دارید، می توانید پاسخ سوالات متداول خود را در صفحه پرسش های متداول مطالعه نمایید. اگر می خواهید در مورد مجموعه شوبر که در رشت خدمات اتو و خشکشویی آنلاین رو ارائه میده، بیشتر بدانید به صفحه درباره شوبر مراجعه نمایید.

 

شما می توانید از طریق اپلیکیشن های آندروید و آی او اس همچنین وبسایت شوبر پس از ثبت نام، ثبت سفارش نمایید.

در صورت داشتن هر گونه سوال می توانید با شماره تلفن ۰۱۳۹۱۰۱۴۰۱۴ واحد امور مشترکین شوبر تماس حاصل نمایید.

هم چنین می توانید با دنبال کردن شوبر در اینستاگرام و آپارات از آخرین تخفیف ها و اخبار خشکشویی آنلاین شوبر مطلع شوید.

مجموعه شوبر با هدف تسهیل خدمات خشکشویی و اتو در بستر آنلاین برای شهروندان شهر باران، رشت شروع به کار نمود.هدف شوبر در این راستا نه تنها آسایش کاربران، بلکه آرامش آن ها در داشتن تجربه ای بدون دغدغه در استفاده از خدمات آنلاین می باشد، امید است با توکل بر خدا و همراهی شما عزیزان، بتوانیم خدمات خود را روز به روز در جهت جلب رضایت شما بهبود دهیم.

استفاده از مطالب پایگاه اینترنتی شوبر فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.  کلیه حقوق این وبسایت محفوظ می‌باشد.