لوگو اپلیکیشن شوبر رشت

خشکشویی آنلاین رشت

+ اپلیکیشن خدمات خشکشویی آنلاین رشت

خدمات خشکشویی رو آنلاین در رشت سفارش بده!

محل فعالیت خشکشویی آنلاین شوبر کجاست؟

خدمات خشکشویی آنلاین شوبر در رشت به صورت بر خط از طریق وب سایت و اپلیکیشن های آندروید و آی او اس ارائه می شود. در این راستا مشخصات کامل از طریق مجوزهای موجود در وبسایت قابل دسترسی می باشد.

کاربران گرامی می توانند در جهت پیگیری روند سفارش های تکیمل شده از طریق سامانه پشتیبانی و هماهنگی قبلی به واحد امور مشترکین مراجعه نمایند. 

روند خدمات خشکشویی آنلاین شوبر در رشت پس از تحویل چگونه است ؟

در جهت حصول اطمینان از دریافت خدمات باکیفیت، پس از انجام بررسی واحدهای مختلف، واحدهایی در جهت انجام خدمات با گروه شوبر همکاری می کنند، بدین منظور البسه پس از دریافت در اختیار  بهترین خشکشویی ها که از طرف ما گزینش و انتخاب شده اند قرار گرفته و پس از انجام خدمات درخواستی کاربر، با دقت و با بهترین کیفیت در بسته بندی مناسب به شما تحویل خواهد شد.

لباس هایی که به خشکشویی آنلاین داده می شوند، چطور شستشو می شوند؟

لباس ها بر اساس نوع جنس البسه از یکدیگر تفکیک شده، در صورتی که جنس انتخاب شده کاربر در زمان سفارش پس از بررسی کارشناس متفاوت تشخیص داده شود، طی تماس با کاربر این موضوع به اطلاع وی رسانده می شود، در نهایت با آگاهی و رضایت کاربر، هر البسه به شیوه خود اتو، آب شویی یا خشک شویی خواهد شد، به طور مثال کاپشن چرم طبیعی باید به شیوه خشکشویی و بدون آب شستشو شود.

لباس هایی که به خشکشویی آنلاین داده می شوند، آیا پس از شستشو، سالم به مشتری تحویل داده می شوند یا خیر؟

گروه شوبر طی مذاکرات انجام شده تضمین های لازم را از واحد خشکشویی مجاز در این رابطه اخذ نموده است که در صورتی که خشکشویی خسارتی به لباس ها وارد نماید باید به نحو مقتضی جبران خسارت نماید و در صورتی که کاربر از کیفیت اتو و همچنین شستشو راضی نبود مجددا به صورت رایگان فرآیند را تکرار می تماید تا مشتری رضایت دهد.

 

اگر لباس هایی که به خشکشویی آنلاین داده می شوند خراب شدند مشتری باید به کجا مراجعه و شکایت کند؟

کاربر گرامی خواهشمند است قبل از ثبت سفارش صفحه ی قوانین و مقررات را به طور کامل مطالعه نمایید.

شایان ذکر است که خدمات خشکشویی آنلاین شوبر در رشت با دریافت تضمین های لازم با واحدهای طرف قرارداد شوبر، از بهترین خشکشویی های فعال در شهر رشت انتخاب شده و دارای مجوزهای لازم از اتحادیه و همچنین التزام اخلاقی و کاری لازم می باشد.

 

کاربر گرامی شما می توانید پاسخ سوالات متداول خود در زمینه ثبت سفارش را در صفحه پرسش های متداول مطالعه نمایید.

در صورت داشتن هر گونه سوال می توانید با شماره تلفن ۰۱۳۹۱۰۱۴۰۱۴ واحد امور مشترکین شوبر تماس حاصل نمایید.

هم چنین می توانید با دنبال کردن شوبر در اینستاگرام و آپارات از آخرین تخفیف ها و اخبار خشکشویی آنلاین شوبر مطلع شوید.

مجموعه شوبر با هدف تسهیل خدمات خشکشویی و اتو در بستر آنلاین برای شهروندان شهر باران، رشت شروع به کار نمود.هدف شوبر در این راستا نه تنها آسایش کاربران، بلکه آرامش آن ها در داشتن تجربه ای بدون دغدغه در استفاده از خدمات آنلاین می باشد، امید است با توکل بر خدا و همراهی شما عزیزان، بتوانیم خدمات خود را روز به روز در جهت جلب رضایت شما بهبود دهیم.

استفاده از مطالب پایگاه اینترنتی شوبر فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.  کلیه حقوق این وبسایت محفوظ می‌باشد.